Trochę o nas i trochę o Was

O nas

Jesteśmy parą fotografów (także w życiu), działamy na cztery ręce, co ma niebagatelne znaczenie, gdy trzeba uwiecznić wydarzenia z różnych perspektyw i punktów widzenia. Prawdziwi z nas szczęściarze, bo w fotografii znaleźliśmy to, co sprawia nam radość i co kochamy. Co więcej, fotografujemy przesympatyczne, miłe pary i ich bliskich. Czy fotografom trzeba czegoś więcej do szczęścia?

Cenimy bezpośredni kontakt, dzwońcie do nas, piszcie, odwiedzajcie, zapraszamy. Postaramy się, żeby uwiecznienie ceremonii przebiegło bezproblemowo i bez stresu.

Jesteśmy dla Was

Podczas każdej sesji fotograficznej powinniście czuć się komfortowo i swobodnie, szczególnie jednak wtedy, gdy dzieje się w tak ważnym dla Was dniu. Macie wtedy nasze pełne wsparcie. Gdy wymaga tego sytuacja, służymy radą i pomocą. Wprowadzimy w dobry nastrój, rozładujemy napięcie. Najbardziej nam zależy na Waszej pewności, że wszystko będzie wyjątkowe i dokładnie takie, jak sobie wymarzyliście.

Wasze zdjęcia, utrzymane w ponadczasowym i naturalnym stylu, oglądane po latach, przywołają wspomnienia najszczęśliwszych chwil, uśmiech, może łezkę wzruszenia… To, co przeżyliście z kimś, gdzieś, kiedyś, będzie umacniać Wasz związek i dobre wspólne życie…

 

Z pozdrowieniami
Ewa i Wojciech Kitowscy