Oferta

Jesteśmy małżeństwem, pracujemy we dwoje, wszystko dostosujemy do Waszych potrzeb.

Fotografujemy we dwoje, opracowaliśmy skuteczną metodę fotografowania na 4 ręce, dzięki czemu nic nam nie umknie.

Mamy jeden pakiet, który obejmuje wszystko, od przygotowań u Panny Młodej i Pana Młodego, poprzez reportaż, aż do końca wesela. Zwykle do 1.00 ale jeśli zajdzie potrzeba, zostajemy dłużej, bez dopłaty. Oprócz reportażu proponujemy tego dnia sesje z bliskimi lub tylko z młodymi, Wy decydujecie, my tylko podpowiadamy. Generalnie jesteśmy tego dnia do dyspozycji.

Zdjęcia są gotowe do 30 dni, minimum 500, wszystkie po naszej autorskiej obróbce. Zwykle jest ich więcej, dzielimy się wszystkim, co mamy, oczywiście bez dopłaty. Zdjęcia nagrywamy na pendrive i wraz z eleganckim spersonalizowanym pudełkiem wręczamy osobiście lub wysyłamy na wskazany adres, jeśli liczy się czas, wysyłamy je serwisem typu wetransfer.com.
Oferujemy także zabezpieczoną hasłem galerię na naszym serwerze.

Proponujemy także sesje plenerowe innego dnia, narzeczeńskie albo ślubne.

Oferujemy różnego rodzaju albumy, ale to zawsze proponujemy ustalić po zobaczeniu zdjęć, łatwiej wtedy ustalić format i objętość albumów. Mamy też różne wykończenia – od klasycznego, drukowanego cyfrowo po albumy z naświetlanymi kartami miękkimi lub twardymi. Na pierwsze spotkanie zabieramy przykłady.

SPYTAJ O CENĘ

Zarezerwuj termin

Napisz do nas

Kompanii Kordian 3, 02-495 Warszawa